Takip Edin

     TeknoOda'yı elimden geldiğince güncel tutmaya çalışıyorum. TeknoOda'yı takip etmek isterseniz aşağıdaki sosyal ağları kullanabilirsiniz.

RSS Okuyucu İle Takip Edin

Eğer bir RSS okuyucu program ya da çevrimiçi bir araç kullanıyorsanız abonelik ekleme satırına http://teknooda.blogspot.com/feeds/posts/default adresini yazarak yeni yazılardan haberdar olabilirsiniz.

E-Posta İle Takip Edin

E-Mail aboneliği seçeneği ile yeni yazılar direk e-posta adresinize gönderilir böylece hiçbir programa veya araca ihtiyaç duymadan TeknoOda’yı e-mail ile takip edebilirsiniz.E-Mail aboneliği için buraya tıkladığınızda açılan penceredeki forma e-posta adresinizi ve doğrulama kodunu yazarak abone olun.Abonelik işlemini tamamlamak için e-mail adresinize gelen onay mailindeki linke tıklamayı unutmayın.

Facebook İle Takip Edin

TeknoOda Facebook sayfasını beğenerek yeni yazılardan haberdar olabilir ayrıca bazı resim, video ve link paylaşımlarımı takip edebilirsiniz.TeknoOda Facebook sayfasını beğenmek için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Twitter İle Takip Edin

TeknoOda’ya yazdığım yeni yazılar otomatik olarak Blog Hocam Twitter hesabında paylaşılmaktadır.Twitter takipçisi olarak Blog Hocam’ı takip edebilirsiniz.Twitter takipçisi olursanız yeni yazıları takip etmenin yanında benim haber, yorum ve görüşlerimide okuyabilirsiniz.TeknoOda Twitter hesabına buradan ulaşabilirsiniz.

Google+ İle Takip Edin

TeknoOda'da'da yayınladığım yeni yazıları anında TeknoOda Google+ sayfasında paylaşıyorum. TeknoOda Google+ sayfasını ziyaret etmek için buraya tıklayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

Oyuncu ve Oyun Sistemleri Albümü