23 Ağustos 2015 Pazar

2016 YILININ EN ÇOK BEKLENEN OYUNLARI!

Ekran kartınızı, ram’lerinizi yükseltin, konsolunuzun tozunu alın. Oyun kumandanızın şarjını doldurun! 2016, oyun dünyası için çok güzel bir sene olacak !

2016'nın En Çok Beklenen Oyunları!
     Her sene düzenli olarak yapılan fuarlar, özel etkinliklerle oyun yapımcıları bizi çılgınlar gibi beklentiler içine sokmayı çok iyi beceriyor. 2015 yılında şu ana kadar duyurulan oyunlar içinde en iyilerine gelin birlikte bir göz atalım. 2016 yılı oyuncular için dolu dolu geçeceğe benziyor. 2016 yılında çıkacak olan ve merakla beklediğimiz oyunlar arasında Doom 4Mirror's Edge CatalystDishonored 2,Mafia 3 ve Uncharted 4 gibi kaliteli yapımlar bulunuyor.


Doom 4 (2016 Sonbaharı)

15-08/21/doom.jpg
     Bundan yıllar önce daha ev bilgisayarlarının çok lüks ve pahalı olduğu dönemlerde tanıştığımız Doom, serinin dördüncü oyunuyla evlerimizi şenlendirmeye hazırlanıyor. Özellikle 90'larda çocukluğunu yaşamış oyun severler için her zaman farklı bir yeri olan Doom, teknolojinin gelişimine de çok iyi ayak uydurmuş gözüküyor. E3 fuarında yayınlanan video gerçekten çok etkileyici. Karakterimiz artık tam bir ölüm makinesi olmuş. Sabırsızlanıyoruz !

Dead Island 2 (Tam tarih duyurulacak)

15-08/21/dead_island.jpg
     En eğlenceli oyun fragmanı ödülü veriliyor olsa, Dead Island bu ödülleri kimseye kaptırmazdı. İlk oyunuyla bizi oldukça  uzun süreler oyalamış olan Dead Island, esprili karakterleri ve oldukça vahşi zombilerle dolu ada ortamına bizi tekrar davet ediyor.

Mirror's Edge Catalyst (Şubat 2016)

15-08/21/mirrors.jpg
     Verilen bilgilere göre serinin ikinci oyununda Faith'in geçmişine şahitlik ediyoruz. İlk oyunun aksine, artık tamamen açık dünya konseptinde karşımıza çıkacak oyunda, karakterimiz Faith yine hiç silah kullanmadan düşmanlarını alt edecek. Yine baş döndürücü bir oyun bizleri bekliyor.

Homefront: The Revolution (Tam tarih duyurulacak)

15-08/21/homefront.jpg
      Kuzey Kore’nin Amerika’yı işgalini konu alan Homefront, ilk oyunuyla çok eleştirilmişti. Hem çok kısa olması hem de çok fazla beklentileri karşılamaması oyunun yapımcılarını daha da gaza getirmiş olacak ki ikinci oyunla bunu değiştirmeye oldukça kararlılar.

Uncharted 4: A Thief's End (2016 Sonları)

15-08/21/uncharted.jpg
     Playstation'un en çok satan serilerinden Uncharted, yapımcıların söylediğine göre final oyunuyla bizlerle birlikte olacak. Özellikle E3 fuarından yayınlanan videoya bakarsak yine değme Hollywood filmlerine taş çıkartacak aksiyon bizleri bekliyor.

Mafia III (Nisan 2016)

15-08/21/mafia.jpg
     Yaklaşık bir iki hafta once sessiz sedasız bir paylaşımla adeta ağızlarımız kulaklarımıza vardı. Bir kaç gün sonra da beklenen an geldi ve çok güzel bir videoyla bu kadar zaman beklememize değeceğini anladık. Yayınlanan videoda Vito Scaletta’nın yaşlılığını da görüyoruz. Mafia III geliyor! 

Tom Clancy's The Division (Mart 2016)

15-08/21/tom.jpg
     İlk olarak geçen sene karşımıza çıkan oyun, görselliğiyle bizi oldukça etkilemişti. Son olarak çıkan videolarıyla da bizi daha şimdiden kendine hayran bıraktı. Tek kötü yanı mart ayına kadar beklememiz gerekiyor!

Dark Souls III (2016'nın ilk ayları)

15-08/21/dark.jpg
     Kendine özgü, bazen sinir bozucu hale gelen oldukça zor tarzı, epik boss savaşlarıyla hatrı sayılır bir hayran kitlesine sahip oyunu merakla bekliyoruz.

For Honor (Tam tarih duyurulacak)

15-08/21/forhonor.jpg
     E3 2015 Oynanış videosu ilk izlediğimizde bizi gerçekten çok heyecanlandırdı. Ortaçağ atmosferinde oldukça kalabalık bir şekilde, güzel bir dövüş dinamiğiyle hem de online olarak savaşabildiğimiz oyun hakkında halen çok da fazla bilgi paylaşılmış değil.

Dishonored 2 (Tam tarih duyurulacak)

15-08/21/dis2.jpg
     İlk oyunuyla sessiz sedasız gelip gönlümüze taht kuran Dishonored, ikinci oyunuyla bizi yine kendine hayran bırakmaya geliyor. Yayınlanan tanıtım videosunda oldukça güzel detaylar ve sürprizler var.

Horizon: Zero Dawn (Tam tarih duyurulacak)

15-08/21/horizon.jpg
     Sony tarafından tanıtılan, kıyamet sonrası dünyada dev robotlarla savaşıp, onların enerji kaynaklarını avlayan insanları gördüğümüz, sadece çok güzel göründüğünden başka pek bilgimiz olmamasına rağmen merakla beklediğimiz oyunlardan biri.
Yazan: Volkan BİLGİN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Oyuncu ve Oyun Sistemleri Albümü